Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Kaşe
25.01.2019
Kaşe Seçimi,Siparişi ve Kaşede Hangi bilgiler gereklidir, Hangi evraklara ihtiyaç vardır Teslimat ve Ödeme ne şekilde olmaktadır bu ve bu tarz soruların cevaplarını içeren,aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olacak bilgilendirici yazımız.
Kitap Mührü - Kitap Damgası
23.01.2019
Kitap Mührü, Ahşap Mühür veya Otomatik Kaşe olarak yapılan bir Mühürdür. www.buradabaski.com olarak Çeşit Çeşit Tasarımları olan ve Gün Geçtikçe Eklenen Tasarımlarıyla Misafirlerimize Kendine Özgü Tasarımı seçerek, tasarım üzerinde istenilen değişikleri yaparak özgün bir mühre sahip olmasını sağlamaya çalışmaktayız.
Plaket ve Masa İsimliği Siparişi
21.01.2019
Plaket ve Masa İsimliği Nedir?

Plaket, günün anlam ve önemini taşıyan hatıra amacıyla verilen bir ödüldür. Başarı, yoğun bir çalışma ve özveri ile yapılan çalışmaların sonucudur. Bu emeğin karşılığı ödüldür. Kişileri onurlandırmak için takdim edilen ödülleri, şilt kupa ve madalya olarak sıralayabiliriz. www.buradabaski.com olarak Çeşit Çeşit amaçlara ve Görünüme sahip plaketlerimiz bulunmaktadır.

Masa İsimlikleri , Kişiye özel yapılan bir ürün çeşidir , buda şu anlama gelmektedir , Her Kurum ve Kişi için özgün ve dikkat çekici olmalıdır.
Biz Firma Olarak misafirlerimize sunduğumuz masa isimliklerinde %100 yerli ve Dikkat çekici , kalite ürünler olmasını dikkate alarak sunmaktayız.
Cep Kaşeleri
19.01.2019
Otomatik Kaşe, Eski Tip Mühürlerin Kendinden Mürekkepli Şekilde modernleşmesidir. Günümüzde bir çok yerde kullanılmaktadar. Bunlara Örnek Olarak Hastaneler, Şirketler, Askeriye, Okullar vb. Bir Çok Kişi ve Kuruluştan bahsedebiliriz. Cep Kaşeleri ise kullanım kolaylığı , taşınabilirliği ve Şık görünümüyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.
Trodat Otomatik Kaşeler
22.12.2018
Sitemize Gelen Misafirlerimiz İçin Yaptığımız Anket Sonucu ( Nasıl Bir Kaşe İstersiniz? ) Özgün Farklı Renklerle , Şık Görünümlü Kaşeler Sonucuna Karşılık Trodat 4900 Serisinin Lüks ve Kaliteli Kaşelerini Satışa Sunduk , Bu Kaşeler Hakkında Soru Cevap Şeklindeki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Otomatik Kaşe
13.11.2018
Otomatik Kaşeler ve Kaşe Siparişi Konusunda en çok sorulan soruları buradabaski.com olarak sizler için hazırladık
Kaşe Siparişi
23.10.2018
Kaşe Siparişi nasıl verilir buradabaski.com olarak sizler için hazırladık
Kaşede Olması Gerekenler
20.10.2018
Kaşede Olması Gereken bilgileri buradabaski.com olarak mesleklere özel olarak hazırladık.
Hangi Kaşeyi Seçmeliyim
09.09.2018
Bu kadar kaşeyi görüp hangi kaşeyi seçmekte karar veremiyorsanız, neden araların fiyat farkı var , istediğim gibi gelicek mi? vb. aklınızda sorularınız varsa aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.