Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Trodat Otomatik Kaşeler

Trodat Otomatik Kaşeler

22.12.2018
Sitemize Gelen Misafirlerimiz İçin Yaptığımız Anket Sonucu ( Nasıl Bir Kaşe İstersiniz? ) Özgün Farklı Renklerle , Şık Görünümlü Kaşeler Sonucuna Karşılık Trodat 4900 Serisinin Lüks ve Kaliteli Kaşelerini Satışa Sunduk , Bu Kaşeler Hakkında Soru Cevap Şeklindeki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Trodat Otomatik Kaşeler

1- Trodat 4900 Serisi Hangi Dış Renkleri Mevcut ?

Siyah,Mavi,Turuncu,Pembe,Yeşil ve Kırmızı Renkleri Mevcuttur.

2- Baskı Renkleri Nelerdir?

Siyah , Lacivert ve Kırmızı Baskı Renkleri Mevcuttur.

3-4911-4912-4913 Ne Farkları vardır , Hangisini Tercih Etmeliyim?

Aralarındaki Tek Fark Boyut Farkıdır.

Trodat 4911 - 15*35 Baskı Alanı 2-3 Satır Baskı Yapabilmektedir.Bu Kaşeyi Genellikle Doktor Kaşesi , Öğretmen Kaşesi , Hemşire Kaşesi , Asker Kaşesi, Avukat Kaşesi, vb. Kaşe yaptırmak isteyen misafirlerimiz tercih etmelidir.

Trodat 4912 - 17*47 Baskı Alanı 3-4 Satır Baskı Yapabilmektedir.Bu Kaşeyi Genellikle Orta Boy Şirket Kaşesi ve Üst Satırda Belittiğimiz fakat yazı alanı biraz daha büyük veya daha okunaklı baskı almak isteyen misafirlerimiz yaptırmaktadır.

Trodat 4913 - 22*57 Baskı Alanı 4-5 Satır Baskı Yapabilmektedir. Bu Kaşeyi Genellikle Şirket Kaşeleri İçin kullanılmaktadır.Şirket Kaşeleri İçin Bizim Tavsiyemizdir ayrıca.

 

 

Trodat Farklı Gövde Renklerinde Kaşelerimiz Boyut ve Renk Farkıyla Trodat Kaşe Kategorisinde Bulunmaktadır.Ürünleri İncelemek veya Sipariş vermek İçin Aşağıdaki Linkimize Tıklayabilirsiniz.

TRODAT KAŞE SİPARİŞİ İÇİN TIKLATINIZ

 

#kaşe #trodatkaşe #kaşesiparişi #kaşeyapımı #cepkaşesi