Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Plaket ve Masa İsimliği Siparişi

Plaket ve Masa İsimliği Siparişi

21.01.2019
Plaket ve Masa İsimliği Nedir?

Plaket, günün anlam ve önemini taşıyan hatıra amacıyla verilen bir ödüldür. Başarı, yoğun bir çalışma ve özveri ile yapılan çalışmaların sonucudur. Bu emeğin karşılığı ödüldür. Kişileri onurlandırmak için takdim edilen ödülleri, şilt kupa ve madalya olarak sıralayabiliriz. www.buradabaski.com olarak Çeşit Çeşit amaçlara ve Görünüme sahip plaketlerimiz bulunmaktadır.

Masa İsimlikleri , Kişiye özel yapılan bir ürün çeşidir , buda şu anlama gelmektedir , Her Kurum ve Kişi için özgün ve dikkat çekici olmalıdır.
Biz Firma Olarak misafirlerimize sunduğumuz masa isimliklerinde %100 yerli ve Dikkat çekici , kalite ürünler olmasını dikkate alarak sunmaktayız.

Plaket ve Masa İsimlikleri

 

Yazımızın bu kısmında soru cevap olarak size Nasıl Plaket Siparişi verilir? Nasıl Masa İsimliği Siparişi verilir? ve Merak Edilen bir kaç soruyu cevaplamaya çalışıcağız.

1-Plaket Sipariş verirken ilk olarak neye dikkat etmeliyim?

Alıcağınız Kişi veya Kurum için hangi anlamda plaket veriliceği , ne konumda ki bir kişi için plaket veriliceği ilk olarak dikkat etmeniz gereken unsurdur.

Bunun İçin Ürün tavsiye etmemiz gerekirse , 

Eğer Küçük bir hediye veya Şaka Amaçlı Bir plaket almak istiyorsanız ; Ekonomik Plaket adlı Ürünümüz Kalitesi ve Performans Ürünü Olarak tavsiye etmekteyiz.

Eğer Görkemli ve Lüks bir plaket siparişi vermek istiyorsanızi; Deri Kutulu plaketimiz hiç unutulmayacak bir Hediye olucaktır.

  Bizim Tavsiyelerimiz ve Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Plaket linkine tıklayabilirsiniz.

2-Plaket Siparişi Nasıl gerçekleştirilir?

Plaket Siparişi kısmında Plakete Yazılıcak metini sıra olmaksızın doldurmanız yeterlidir, eğer bir logo eklemek istiyorsanız grafik ekle kısmından veya info@buradabaski.com a mail atabilirsiniz, logonun ismini yazarsanız grafikerlerimizde bunu ekleyebilir tabi.

Bu Kısımları yaptıktan sonra , tasarımınız hazırlanıp gün içinde size dönüş yapılıcaktır , onayladığınız andan itibaren stok durumuna göre 3 iş günü içersinde siparişiniz kargoya verilir ve takip numaraması size iletilicektir.

3- Masa İsimlik Siparişi ?

Plaket ve Masa İsimlikleri Siparişlerinden sonra Müşterilerimiz tarafından bize en çok iletilen mesaj :

'' Bu Kadar Güzel Bir Ürün beklemiyordum , Fotoğraflardan Çok Güzel ''

Bu Görüşe aynı şekilde bizde katılmaktayız, bunun nedeni Plaket ve Masa İsimliği Ürünlerimiz %100 yerli ve El İşçiliği ile ince tasarımlara sahip ürünler olduğundan fotoğraflarda malesef bunlara net olarak olarak aktaramamaktayız. Bu nedenle ürünlerimiz fotoğraflardan çok daha güzel ve kalitesini belli etmektedir.

Masa İsimliği Siparişinde' de öncelikle ; Masa İsimliğine Yazılıcak metini sıra olmaksızın doldurmanız yeterlidir, eğer bir logo eklemek istiyorsanız grafik ekle kısmından veya info@buradabaski.com a mail atabilirsiniz, logonun ismini yazarsanız grafikerlerimizde bunu ekleyebilir tabi.

4-Tavsiye Ettiğiniz Ürünler Hangileridir?

Tüm Ürünlerimiz İnce Ayrıntılarıyla yerli üretildiğinden hepsini tavsiye etmekteyiz ama tavsiye etmemiz gerekirse ;

 Mermer Masa İsimliğimiz , İsimlikler Bölümünde Kalitesi ve Şık Görünümüyle kesinlikle en çok tavsiye ettiğimiz üründür.

Diğer Masa İsimlik Modellerimizi Ziyaret etmek İçin MASA İSİMLİĞİ SİPARİŞİ linkinden ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler

#masa isimliği #masa isimliği sipariş #masa isimlik modelleri #masa isimlik çeşitleri #plaket isimliği #plaket sipariş #plaket modelleri #plaket çeşitleri